O Firmie

Szanowni Państwo, obecni jak i przyszli Klienci 

                          

 Miło nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej, która jest równocześnie programem do zamówień części samochodowych, elementów nadwozia, olejów, akumulatorów, chemi samochodowej, produktów do detailingu samochodowego dla naszych partnerów handlowych z brnży aftermarketowej

 

Hurtownia części samochodowych AFTER-PARTS Sp. z o.o. została utworzona przez specjalistów z szerokim  z doświadczeniem w branży części zamiennych i stale się rozwija. Wszyscy pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w motoryzacji, przez co współpraca z naszą firmą jest bardzo elastyczna i profesjonalna. Dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów, firma zapewnia klientom oraz sobie silną i stabilną pozycje na rynku motoryzacyjnym. Poprzez szybką decyzyjność, wszelkie informację zostają przekazywane do Klientów bardzo szybko co jest bardzo istotnym czynnikiem wyróżniającym naszą firmę z pośród konkurencji.

  

 

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodowych części zamiennych (w tym w firmie jest szeroko rozbudowany dział sprzedaży części oryginalnych), akcesorii samochodowych a także chemii samochodowej, urządzeń dla warsztatów oraz w bardzo szerokiej dostępności elementów samochodowych do napraw powypadkowych. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem wielu marek towarów, przez co możemy konkurować z największymi graczami na rynku i zaoferować Klientom to co oni potrzebują w danej chwili. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości markowych i uznanych producentów części marek premium oraz tańsze zamienniki dostosowane do potrzeb obecnego rynku konsumpcyjnego.Od roku 2019 jestesmy oficjalnym dystrybutorem olejów hiszpańskich marki REPSOL, znanych w sportach motorowych. 
Na stanie dobrze zaopatrzony magazyn w oleje tej marki Premium.

Na stanie wiele asortymentu towarów od tzw. "ręki" z gamy części orygonalnych OEM.

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym stale poszerzamy paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W Naszej ofercie znaleźć można ponad 50.000 referencji w konkurencyjnych cenach. Nasz zespół handlowy na miejscu jak i w terenie tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację dostaw.Dla nas najważniejszym ogniwem budującym firmę jest człowiek bez którego żadna firma by nie realizowała swoich planów.

Oczywiście mamy tu na myśli ludzi którzy stoją murem za firmą i wiedza poco się przychodzi do pracy :)

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i jest dla nas bardzo ważny”

 

 

 

 Zapewniamy całkiem odmienną od obecnych trendów dystrybucję części motoryzacyjnych i to co nas wyróżnia od innych  graczy rynkowych to przede wszystkim fakt, że nie robimy konkurencji dla sklepów czy też warsztatów samochodowych, które obsługujemy z racji tego, iż prowadzimy zróżnicowaną politykę cenową.

Dlatego warto zostać naszym partnerem biznesowym i uzuskać specjalne warunki rabatowe.

 

Zapraszamy wszystkich do współpracy z firmą After-Parts Sp. z o.o. a przekonają się Państwo, że jesteśmy firmą z orientowaną na potrzeby Klientów i co ważne słuchającą swoich Klientów.

Nasz Zespół, który jak w każdej firmie się zmienia i rotuje co jakiś czas, jest zawsze do Państwa dyspozycji na dobre i na złe :) 

 

W celu bliższych informacji na temat współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

+48 722 031 300

lub poprzez e-mail: sprzedaz@afterparts.pl ; biuro@afterparts.pl 

 

www.afterparts.pl

 

 

  Z poważaniem,                     
                                                                                                                                               Zespół After-Parts Sp. z o.o. 

 

 "Wstań i walcz, to Twoje życie, Twój największy skarb..."